Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Иранске оружане снаге саопштиле су данас да су спремне да одговоре Сједињеним Америчким Државама уколико се настави блокада иранских лука, упозоравајући на могуће посљедице по америчке снаге у региону.
Иранска војска упозорила је Сједињене Америчке Државе да ће се суочити са "реакцијом моћних иранских оружаних снага" уколико се настави блокада иранских лука, пренијела је агенција Тасним.

Хроника
Пукло је дјетету у руци: Полиција на ногама због оног што је пронађено у контејнеру
Централна команда "Хазрат Хатам ал-Анбија" саопштила је да оружане снаге располажу "већом снагом и спремношћу него раније" за одбрану суверенитета, територије и националних интереса.
- Спремни смо и одлучни, док пратимо понашање и кретање непријатеља у региону и настављамо да управљамо и контролишемо стратешки мореуз Ормуз, да нанесемо још теже губитке америчким и ционистичким непријатељима у случају нове агресије - додаје се у саопштењу.
(sputniknews.com)
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Свијет
2 мј
0
Свијет
2 мј
0
Свијет
2 мј
0
Свијет
2 мј
1Најновије
23
21
23
06
22
57
22
38
22
32
Тренутно на програму