Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
КК Игокеа наставља са довођењем појачања за нову сезону, а данас је озваничена садашња са плејмејкером Урошем Пауновићем.
Кошаркашки пут 23-годишњак градио је кроз српске клубове, наступајући за Слобода Ужице, Дyнамиц и Златибор, гдје је у сезони 2024/25 био један од носилаца игре. У првенству Србије просјечно је биљежио 8,8 поена, 2,9 скокова и 2,2 асистенције по утакмици, уз готово 35 одсто успјешности у шуту за три поена. Наступао је и у АБА 2 лиги, гдје је стекао вриједно регионално искуство.
Током 2025. године каријеру је наставио на америчком универзитету Конектикат, једном од најугледнијих кошаркашких програма у НЦАА лиги, гдје је додатно унаприједио своје искуство. Са КК Игокеа потписао је вишегодишњи уговор.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Економија
1 ч
0
Здравље
1 ч
0
Свијет
1 ч
0
Хроника
1 ч
0
Кошарка
17 ч
0
Кошарка
18 ч
0
Кошарка
19 ч
0
Кошарка
21 ч
0Најновије
Тренутно на програму