Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Маринко Умичевић добио је трећи мандат на функцији предсједника Рукометног савеза Републике Српске. Ово је једногласно одлучено на изборној Скупштини савеза која је данас одржана у Теслићу. Маринко Умичевић био је приједлог свих пет Регионалних савеза.
- Хвала свима на указаном повјерењу. Размишљао сам да не прихватим нови мандат, због здравствених разлога, али и због умора. Ипак, на крају сам прихватио да останем на овој функцији и настојаћу да савез подигнемо на још већи ниво. Морам истаћи да сам поносан на све што сам урадио за минулих осам година заједно са сурадницима. Желим да похвалим рад скупштине и да се захвалим људима из Теслића који су били одлични домаћини - рекао је Маринко Умичевић, предсједник Рукометног савеза Републике Српске.

Република Српска
Минићу уручен Орден Светог краља Драгутина
Нови мандат за предсједника Скупштине Рукометног савеза Републике Српске добио је Зоран Милошевић, а за потпредсједника изабран је Бојан Башић.
На скупштини су изабрани и делегати за Скупштину Рукометног савеза БиХ, те чланови Управног одбора РС Републике Српске, као и за Управни одбор РС БиХ, те су именоване и остале комисије Рукометног савеза Републике Српске.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
2 седм
0
Свијет
2 седм
0
Регион
2 седм
0
Занимљивости
2 седм
0
Остали спортови
3 седм
0
Остали спортови
3 седм
0
Остали спортови
3 седм
0
Остали спортови
3 седм
0Најновије
20
58
20
55
20
44
20
42
20
20
Тренутно на програму