Коментари:
0
У бањалучком насељу Новоселија дошло је до саобраћајне незгоде у којој је приколица завршила у каналу коју је извлачило возило Ауто-мото савеза.
За сада нису познати детаљи незгоде.
Саобраћај се одвија неизмјенично, а полиција помаже возачима.

Занимљивости
Гријање куће од 80 квадрата за 20 КМ! Иван направио генијалан уређај

Свијет
8 мј
0
Хроника
8 мј
0
Хроника
8 мј
0
Хроника
8 мј
0
Бања Лука
8 мј
0
Бања Лука
8 мј
3
Бања Лука
8 мј
1
Бања Лука
8 мј
0Најновије
14
59
14
50
14
42
14
36
14
34
Тренутно на програму