Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Министар за просторно уређење, грађевинарство и екологију Републике Српске Бојан Випотник истакао је да не би смјело да се догађају грешке као што је сјеча врба поред Врбаса у Бањалуци и да зато морају да положе рачуне они који су то наредили, а не људи који су посјекли стабла.
"Сви смо свијесни да се грешке догађају, али овакве грешке не бих смјеле да се догоде", рекао је Випотнику Бањалуци.
Он је додао да је штета учињена и да одговорни морају да положе рачуне, али не људи који су физички вршили резање стабала, већ они који су то испланирали и наредили.
Центар за животну средину објавио је раније видео из Бањалуке који приказује да је посјечено више од 25 стабала уз Врбас, а из Градске управе су накнадно навели да се догодила грешка.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Бања Лука
2 мј
1
Бања Лука
2 мј
0
Бања Лука
2 мј
7
Бања Лука
2 мј
2
Бања Лука
2 мј
1
Бања Лука
2 мј
0
Бања Лука
2 мј
0
Бања Лука
2 мј
2Најновије
08
44
08
38
08
36
08
29
08
27
Тренутно на програму