Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
4
Нијемац Кристијан Шмит боравио је у Бањалуци гдје се састао са Михалом Чернијем, замјеником шефа Канцеларије ОХР-а поводом окончања његовог мандата.
Шмит је, као и више пута до сада, бјежао од новинара АТВ-а тако да нисмо успјели да добијемо одговоре на нека питања.
Док се Черни поздравља са БиХ, све јаче су приче да и сам Шмит спрема кофере. Он би крајем године могао напустити Сарајево због одласка у пензију.

БиХ
''Кристијан Шмит напушта БиХ''
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

БиХ
2 мј
0
БиХ
2 мј
0
БиХ
2 мј
1
БиХ
2 мј
14Најновије
15
06
14
59
14
57
14
51
14
38
Тренутно на програму