Пао Бањалучанин: Мртав пијан ходао цестом показивао, полни орган

26.06.2026 09:25

Коментари:

0
Пао Бањалучанин: Мртав пијан ходао цестом показивао, полни орган
Фото: АТВ

Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука лишили су слободе Бањалучанина чији су иницијали Н.С. због крајње недоличног понашања и изазивања опасности у саобраћају.

Ово лице се у видно алкохолисаном стању, крећући се као пјешак, тетурало директно коловозном траком на којој је показивало полни орган и вршило физиолошку потребу пред згроженим пролазницима и возачима.

„Наведено лице се у Бањалуци у видно алкохолисаном стању као пјешак кретало коловозном траком и показивало полни орган. Испитивањем на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 1,41 g/kg алкохола у организму“, саопштено је из ПУ Бањалука.

О свему је обавијештен дежурни судија Основног суда у Бањалуци.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: