Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука лишили су слободе Бањалучанина чији су иницијали Н.С. због крајње недоличног понашања и изазивања опасности у саобраћају.
Ово лице се у видно алкохолисаном стању, крећући се као пјешак, тетурало директно коловозном траком на којој је показивало полни орган и вршило физиолошку потребу пред згроженим пролазницима и возачима.
„Наведено лице се у Бањалуци у видно алкохолисаном стању као пјешак кретало коловозном траком и показивало полни орган. Испитивањем на присуство алкохола код наведеног лица утврђено је присуство од 1,41 g/kg алкохола у организму“, саопштено је из ПУ Бањалука.
О свему је обавијештен дежурни судија Основног суда у Бањалуци.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Савјети
1 ч
0
Бања Лука
1 ч
0
Свијет
1 ч
0
Свијет
1 ч
0
Хроника
1 ч
0
Хроника
3 ч
0
Хроника
13 ч
0
Хроника
14 ч
0Најновије
10
32
10
31
10
30
10
15
10
14
Тренутно на програму