Коментари:
0
У Бањалуци су се јутрос догодиле двије саобраћајне незгоде у свега пар стотина метара.
Аутомобил је завршио на крову на излазу из Кањона Тијесно у близини Крупе на Врбасу, пишу Независне новине.

Савјети
Ово цвијеће не треба држати у кући: Вјерује се да доноси несрећу и тугу
Друга незгода се догодила неколико стотина метара у Крупи на Врбасу гдје је аутомобил ударио у банкину.
Још увијек се не зна да ли има повријеђених.

Савјети
8 мј
0
Република Српска
8 мј
2
Свијет
8 мј
0
Република Српска
8 мј
0Најновије
12
25
12
14
12
04
12
04
11
52
Тренутно на програму