Извор:
АТВ
Коментари:
0
Бањалучка полиција ухапсила је данас лице из овог града које је на улици напало жену.
"Полицијски службеници Полицијске управе Бањалука данас су лишили слободе лице С.Ј. из Бањалуке, које је пријављено да је данас око 11,05 часова физички напало жену у улици Вељка Млађеновића у Бањалуци.
По наведеној пријави су одмах поступили полицијски службеници и лишили слободе лице које су грађани задржали до доласка полицијских службеника.
О наведеном је обавјештена Служба хитне медицинске помоћи Бањалука, ради указивања љекарске помоћи жени и лицу С.Ј", наводе из ПУ Бањалуке.
Полицијски службеници предузимају све неопходне мјере и радње у вези са наведеном пријавом.

Кошарка
6 мј
0
Здравље
6 мј
0
Здравље
6 мј
0
БиХ
6 мј
7Најновије
22
05
21
52
21
50
21
44
21
21
Тренутно на програму