Коментари:
0
Пет повријеђених радника превезено је у болницу у Вировитици након експлозије у погону фирме "Дравацел" у овом граду.
Из Полицијске управе вировитичко-подравске наводе да су на мјесто догађаја, а ријеч је о бившој “Виро” фабрици шећера, упућени полицијски службеници.
Градоначелник Вировитице Ивица Кирин рекао је за медије да је у погону дошло до експлозије, при чему је неколико радника лакше, а неколико теже повријеђено.

Хроника
Ово је херој који је спријечио масакр: Погинуо спасавајући дјецу убице
Он каже да ниједан од повријеђених није у животној опасности, те да је ријеч о опекотинама.
Кирин наводи да је ријеч о експлозији на једној од машина, не о пожару.
У току је полицијски увиђај који би требао расвијетлити узроке инцидента.

Регион
4 мј
0
Регион
4 мј
0
Регион
4 мј
0
Регион
4 мј
0Најновије
15
58
15
50
15
49
15
41
15
31
Тренутно на програму