Трамвајски вод пао на жену, саобраћај обустављен

23.06.2026 13:23

Коментари:

0
Возило Хитне помоћи.
Фото: Pexels

Једна жена повријеђена је данас када је на њу у Загребу пао трамвајски вод.

До несреће је дошло у 10.35 код Техничког музеја, на Савском путу, када је теретно возило оштетило контактну мрежу, а за сада се не зна тежина повреда, преноси Индекс.

Полиција ротација

У Сарајеву откривена 42 илегална мигранта

Наводи се и да је због несреће обустављен саобраћај.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: