Извор:
РТРС
Коментари:
0
Влада Републике Српске одржаће сутра у Бањалуци тематску сједницу о стању у предузећу Електропривреда Републике Српске, а премијер Саво Минић очекује да ће се коначно видјети какво је стање у овом предузећу.
''Док сам премијер нећу дозволити да нам електрична енергија буде скупља него у ФБиХ. Не може бити једини модалитет поскупљење електричне енергије, јер тада добијете ланчану реакцију'', рекао је Минић за РТРС.

Република Српска
Минић: Концесија за експлатационо поље ''Исток два'' биће пренесена на РиТе ''Угљевик''
Минић наглашава да би поскупљење електричне енергије могло имати домино ефекат на све остале сегменте друштва.

Република Српска
7 мј
0
Економија
7 мј
0
Република Српска
7 мј
0
Економија
7 мј
2
Република Српска
7 мј
0
Република Српска
7 мј
0
Република Српска
7 мј
0
Република Српска
7 мј
0Најновије
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Тренутно на програму