Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
9
Лидер СНСД-а Милорад Додик изјавио је за РИА Новости да се очекује долазак руског предсједника Владимира Путина у Бањалуку поводом отварања руско-српског храма.
"Потврдио сам оно што смо се претходно договорили. Чекаћемо, кад год то буде могуће. Кад год буде у могућности, урадићемо то", рекао је Додик.
Додик подсјетио да се са руским предсједником састао у Москви током прославе 9. маја – Дана побједе.
"Тамо су постигнути договори о неколико питања", додао је Додик.

Република Српска
Додик: Српска се све јасније препознаје као фактор стабилности
Додик је поновио да ће крајем септембра опет посјетити Москву.
"Једино што знам сигурно јесте да ћу бити у Москви 25. септембра", рекао је Додик.
У разговору са руску агенцију је указао на то да је Европа изгубила све што је могла, да више нема економију.
"Мора да дође овдје по енергију и тржишта. Како ће им се Русија обратити по овом питању је питање за руско руководство", рекао је Додик, преноси Срна.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
2 седм
0
Свијет
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Србија
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
1Најновије
14
33
14
29
14
23
14
05
14
04
Тренутно на програму