положени вијенци

На Дугој Њиви положени су вијенци и цвијеће на спомен-обиљежје погинулим српским борцима током пробоја коридора.

Република Српска

Положени вијенци на спомен-обиљежје погинулим у операцији "Коридор живота"

15 ч

4
Код Централног спомен-обиљежја погинулим борцима Одбрамбено-отаџбинског рата на Палама данас су положени вијенци у знак сјећања на 30 погинулих припадника Првог одреда Специјалне бригаде полиције МУП-а Републике Српске "Јахорина".

Градови и општине

Положени вијенци за погинуле припаднике одреда "Јахорина"

2 седм

0
Предсједник Владе Републике Српске Саво Минић и министар за научнотехнолошки развој и високо образовање Драга Мастиловић положили су данас вијенац код Централног спомен-обиљежја на Палама.

Градови и општине

Mинић и Mастиловић положили вијенац на споменик погинулим борцима

2 седм

0
Српски члан Предсједништва

БиХ

Цвијановић: Смрт бањалучких беба - трајна мрља на образу човјечанства

1 мј

0
Директор Меморијалног центра Републике Српске Денис Бојић најавио је да ће данас у бањалучком парку "Младен Стојановић" бити засађено дрвеће и формирана "Алеја 12 беба", као још један подсјетник на страшан злочин почињен прије 34 године.

Република Српска

Бојић: Данас формирамо "Алеју сјећања" 12 бањалучких беба

1 мј

0
Положени вијенци и цвијеће у Спомен-соби ВРС

Република Српска

Положени вијенци и цвијеће у Спомен-соби ВРС

1 мј

0
Жељка Цвијановић

Република Српска

Цвијановић: Од истине се не смије одустати

1 мј

0
Радан Министар рада и борачко-инвалидске заштите Републике Српске Радан Остојић изјавио је да је данас лакше било отићи у Техеран него у Сарајеву одати пошту убијеним припадницима ЈНА у Добровољачкој улици јер је Србе који су стигли морао да обезбјеђује велики број полиције.

Република Српска

"Лакше би било отићи у Техеран и одати пошту него у Сарајево"

1 мј

0
Мирном шетњом и полагањем цвијећа обиљежено 34 године од злочина у Добровољачкој улици

Република Српска

Пантелић: Ни након три деценије нема суштинског помака у случају Добровољачка

1 мј

0
Београд, 3. маја 2026. - Обележавање треће годишњице трагедије у Основној школи "Владислав Рибникар", где је ученик К.К. из ватреног оружја убио деветоро ђака и чувара школе, почело је јутрос испред те школе окупљањем породица и пријатеља страдалих, ученика и грађана. Комеморативни дан почео је у 8.40 сати минутом ћутања, а породице убијених су прве паљењем свећа, остављањем венаца и цвећа и уписивањем у књигу сећања одале пошту настрадалима

Србија

Три године од трагедије у „Рибникару“: Породице и грађани одају пошту страдалима у школи

1 мј

0
Стевандић 12 беба

Бања Лука

Положени вијенци на Споменик 12 беба

2 мј

2